Filtrele

 • Fiyat Aralığı
  TL - TL
 • Stok Durumu
  0
  0
  0
  0
 • Puan
  0
  0
  0
  0
  0

Kuro Concept

Kuro Concept

Elektronik sigara kitlerinin büyük bir kısmı, hazır coil (bobin) olarak da bilinen yapıları kullanırlar. Hazır coil (bobin) yapıları pek çok açıdan pratik olsa da, özellikle deneyimli elektronik sigara kullanıcıları daha yoğun buhar ve aroma talep edebilirler. Bu durumda RBA olarak da bilinen sarımlı atomizer tank modelleri devreye girer. Kuro Concept ise, tam da bu noktada pek çok elektronik sigara kullanıcısına yardım için devreye girer. Kuro Koiler Concept Coil Sarma Kiti ve Kuro Koiler Concept Coil Sarma Aparatı ile RBA atomizer kullanıcıların biraz organik pamuk ve biraz sarım teli ile kendi bobinlerini sarabilir, kendi atomizerlerini yapılandırabilirler.

Kuro Koiler Concept Coil Sarma Kiti tam olarak bir RBA atomizer tank kullanıcısının hemen her ihtiyacına cevap veren bir sarım kitidir. Kitin içinde organik muji pamuk parçalarını kesmek için katlkanır makas, coil teli sarmak için farklı çaplarda sarım başlıkları, seramik uçlu cımbız ve RBA atomizerlerin vidaları için bir tür küçük tornavida da bulabilirsiniz. Özellikleri ve içeriği değerlendirildiğinde son derece kapsamlı bir sarım kiti olan Kuro Koiler Concept Coil Sarma Kiti aynı zamanda korumalı kutusu içinde elemanları muhafaza eder.

Günümüzde RBA, RDA, RTA, RDTA gibi farklı atomizer tank yapıları ile elektronik sigara kullanan tüm e-sigara severlerin beğenerek kullandıkları Kuro Koiler Concept Coil Sarma Kiti ile aynı zamanda 1.2 , 1.3, 2.0 ve bu değerlere yakın uzunlukta kıvrımlara sahip coil (bobin) telleri sarmanız mümkündür. Telleri bobin haline getirdikten sonra RBA atomizere takabilir, biraz e-likit ve organik pamuk ile kendi atomizerinizi oluşturabilirsiniz.

Kuro Koiler Concept Coil Sarma Aparatı ise, kit modelinden farklı olarak tek bir parçadır. Bu parça sayesinde yine istediğiniz tel çeşidi ile coil (bobin) sarmanız mümkündür. Ancak organik pamuk ve coil düzenlemesi yapmak için gerekli lan seramik uçlu cımbız veya küçük makas gibi ekipmanlar bu ürüne dahil değildir. Eğer siz de kullandığınız elektronik sigara likitlerinden daha yğun buhar ve aroma lezzeti elde etmek isterseniz, RBA atomizer tanklarınızla birlikte Kuro Concept ürünlerini kullanabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)